Poul Hansen heilsøla
LEITA EFTIR STARVSFÓLKI
DEILD

Leiðsla

Høgni Hansen

Stjóri

360 141 / 21 82 48

hhansen@ph.fo

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Anna Maria Ellingsgaard

HR leiðari

360 143

amellingsgaard@ph.fo

Ejler Johannesen

Marknaðarføringsleiðari

360 162

ejohannesen@ph.fo

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Tony Rasmussen

Sølu-, frukt & grøntleiðari / Catering / Sales-, fruit and vegetables manager

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Rúni Mohr

Leiðari á Krás

360 116

rmohr@ph.fo

Vanja Engskær

Sølu-, innkeyps og avgreiðlsuleiðari / Detail / Sales-, purchasing and service manager

360 103 / 23 53 31

vanja@ph.fo

HR deild

Anna Maria Ellingsgaard

HR leiðari

360 143

amellingsgaard@ph.fo

Eydna Mikkelsen

Samskipari

360 164

emm@ph.fo

Marknaðarføringsdeild

Ejler Johannesen

Marknaðarføringsleiðari

360 162

ejohannesen@ph.fo

Berghild Bjarkadóttir Mittún

Verkætlanarleiðsla og samskifti

360 123

bbmittun@ph.fo

Henrietta Hammer

Marknaðarsamskipari 

360 156

hhammer@ph.fo

Fíggjardeild

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Anette Olsen

360 125

aolsen@ph.fo

Annika Jacobsen

360 145

ajacobsen@ph.fo

Edla Jarnskor

ejarnskor@ph.fo

Elin Eliassen

Skrivstovunæmingur

360 163

eeliassen@ph.fo

Flemming Foget

360 128

ffoget@ph.fo

Katja Lagfoss

360 121

klagfoss@ph.fo

Maibritt Müller

360 120

mmuller@ph.fo

Nikolina Eyðbjørnsdóttir

360 118

nikolina@ph.fo

Símun Midjord

KT / Bókhald

360 127

smidjord@ph.fo

Søla

Vanja Engskær

Søluleiðari / Detail / Sales manager

360 103 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Finnbogi Danielsen

Sølufólk í Suðuroy og Havn / Detail

360 135 / 23 53 16

fdanielsen@ph.fo

Janus Gunnarsson

Sølufólk í Eysturoy / Detail

360 119 / 23 53 13

jgunnarsson@ph.fo

Tony Rasmussen

Søluleiðari / Catering / Sales manager

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Adam Andreasen

Sølufólk / Catering

23 53 14

aandreasen@ph.fo

Robert Lund Gjógvará

Sølufólk / Catering

235332

robert@ph.fo

Petur Petersen

Verkætlanarstarvsfólk / Catering

Innkeyp / catering og detail

Vanja Engskær

Innkeypsleiðari / Purchasing manager

360 103 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Andrass Midjord

Innkeypari

360 140

amidjord@ph.fo

Bára Hansen

Verkætlanarstarvsfólk

360 132

bara@ph.fo

Svanhild Johannessen

Innkeypari

360 142

sejohannessen@ph.fo

Trýgvi Absalonsen

Innkeypari

23 53 42

trygvi@ph.fo

Frukt og grønt

Tony Rasmussen

Frukt og grøntleiðari

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Martin Petursson Petersen

Sølu- og innkeypsnæmingur

23 53 19

mpetersen@ph.fo

Trýgvi Absalonsen

Innkeypari

23 53 42

trygvi@ph.fo

Avgreiðsla

Vanja Engskær

Avgreiðsluleiðari / Service manager

360 103 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Ásvør Árting

Sølufólk / barnsburðarfarloyvi

360 134

Heidi Hansen

Sølufólk

360 130

heidi@ph.fo

Rúna Petersen

Sølufólk

360 133

rpetersen@ph.fo

Kantina

Hildebeth Hentze

Kantinufólk

Eurest

Símun Midjord

Leiðari Eurest

360 127

smidjord@ph.fo

Krás

Høvuðsnummar / Central office

Matvøru- og sláturvirki / Slaughterhouse and Food producer

360 148

kras@ph.fo

Rúni Mohr

Leiðari

360 116

rmohr@ph.fo

Anna Mohr

Pakkifólk

Ásbjørn Andrassarson Midjord

Slaktaralærlingur

Dávur Matras Hansen

Slaktaralærlingur

Hans David Sólsker

Slaktari / Convenience foods

360 114

Jens Kristian Vang

Vaskifólk

Joan S. Davidsen

Pakkifólk

Niels Petur Jacobsen

Framleiðsla

Olivia Davidsen

Pakkifólk

Samuel Joensen

Framleiðsla

Vladimir Morozkov

Framleiðsla / Varaleiðari

360 113

Goymsla

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Agnar Petersen

Goymslumaður fryst

Arnbjørn Hansen

Ábyrgdari fryst

360 107

Filip Zachariassen

Goymslumaður

Hjalti Kárason Djurhuus

Bilførari

Høgni Reinert Hansen

Sortarin

Jákup Thomsen

Ábyrgari køl

360 105

John á Ryggi

Goymslumaður

360 104

John Sigurd Andreassen

Sortarin

Jógvan Hansen

Bilførari

360 108

Julian Dam Frandsen

Vørumóttøka

Lina Andrilyte

Sortarin

Melanchton Winther

Bilførari

360 109

Olaf Bech

Móttøkuleiðari / Varagoymsluleiðari

360 101

Oscar Andreas F. Nystrøm

Goymslumaður

Ragnar Rasmussen

Goymslumaður

Rúni Falkenberg

Húsavørður

Vagnar Helgasson

Vøruheinting