LEITA EFTIR STARVSFÓLKI
DEILD

Leiðsla

Høgni Hansen

Stjóri

360 141 / 21 82 48

hhansen@ph.fo

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Anna Maria Ellingsgaard

HR leiðari

360 143

amellingsgaard@ph.fo

Alberg Gaardlykke

Leiðari á Krás

360 116

alberg@ph.fo

Ejler Johannesen

Marknaðarføringsleiðari

360 162

ejohannesen@ph.fo

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Jóan Petur á Stongunum

Sølu- og avgreiðsluleiðari / Catering / Sales and service manager

360 160 / 23 53 44

jp@ph.fo

Rói Ørvarodd

Sølu- og innkeypsleiðari / Detail / Sales and purchasing manager

360 103 / 22 09 99

rorvarodd@ph.fo

HR deild

Anna Maria Ellingsgaard

HR leiðari

360 143

amellingsgaard@ph.fo

Eydna Mikkelsen

Samskipari

360 164

emm@ph.fo

Marknaðarføringsdeild

Ejler Johannesen

Marknaðarføringsleiðari

360 162

ejohannesen@ph.fo

Berghild Bjarkadóttir Mittún

Verkætlanarleiðsla og samskifti

360 123

bbmittun@ph.fo

Henrietta Hammer

Marknaðarsamskipari 

360 156

hhammer@ph.fo

Fíggjardeild

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Anette Olsen

360 125

aolsen@ph.fo

Ann-Mari Nolsøe

360 145

amnolsoe@ph.fo

Edla Jarnskor

ejarnskor@ph.fo

Flemming Foget

360 128

ffoget@ph.fo

Katja Lagfoss

360 121

klagfoss@ph.fo

Maibritt Muller

360 120

mmuller@ph.fo

Nikolina Eyðbjørnsdóttir

360 128

nikolina@ph.fo

Símun Midjord

KT / Bókhald / Leiðari Eurest

360 127

smidjord@ph.fo

Søla

Rói Ørvarodd

Søluleiðari / Detail / Sales manager

360 103 / 22 09 99

rorvarodd@ph.fo

Finnbogi Danielsen

Sølufólk í Suðuroy og Havn - detail

360 135 / 23 53 16

fdanielsen@ph.fo

Janus Gunnarsson

Sølufólk í Eysturoy - detail

360 119 / 23 53 13

jgunnarsson@ph.fo

Jóan Petur á Stongunum

Søluleiðari / Catering / Sales manager

360 160 / 23 53 44

jp@ph.fo

Høgni Sloan Justesen

Sølufólk - catering

360 157 / 23 53 14

hjustesen@ph.fo

Tony Rasmussen

Sølufólk - catering

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Innkeyp

Rói Ørvarodd

Innkeypsleiðari / Purchasing manager

360 103 / 22 09 99

rorvarodd@ph.fo

Andrass Midjord

Innkeypari

360 140

amidjord@ph.fo

Bára Hansen

Verkætlanarstarvsfólk/í barnsburðarfarloyvi

360 132

bara@ph.fo

Svanhild Johannessen

Innkeypari

sejohannessen@ph.fo

Vanja Engskær

Innkeypari og sølufólk - frukt og grønt

360 153

vanja@ph.fo

Avgreiðsla

Jóan Petur á Stongunum

Avgreiðsluleiðari / Service manager

jp@ph.fo

Ásvør Árting

Sølufólk

360 134

Heidi Hansen

Sølufólk

360 130

heidi@ph.fo

Rúna Petersen

Sølufólk

360 133

rpetersen@ph.fo

Kantina

Hildebeth Hentze

Kantinufólk

Krás

Høvuðsnummar / Central office

Matvøru- og sláturvirki / Slaughterhouse and Food producer

360 148

kras@ph.fo

Alberg Gaardlykke

Leiðari

360 116

alberg@ph.fo

Anna Mohr

Pakkifólk

Dávur Matras Hansen

Slaktaralærlingur

Hans David Sólsker

Slaktari, varaleiðari

360 114

Jan Andersen

Framleiðsla

Jens Kristian Vang

Vaskifólk

Joan S. Davidsen

Pakkifólk

Jónhilda Magnussen

Pakkifólk

Lars Hansen

Slaktari

Niels Petur Jacobsen

Framleiðsla

Olivia Davidsen

Pakkifólk

Samuel Joensen

Framleiðsla

Vladimir Morozkov

Framleiðsla

360 113

Goymsla

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Agnar Petersen

Goymslumaður fryst

Arnbjørn Hansen

Ábyrgdari fryst

360 107

Hjalti Kárason Djurhuus

Goymslumaður

Høgni Reinert Hansen

Sortarin

Jákup Thomsen

Ábyrgari køl

360 105

John á Ryggi

Goymslumaður

360 104

John Sigurd Andreassen

Sortarin

Julian Dam Frandsen

Vørumóttøka

Kári Magnussen

Húsavørður

21 30 96

Lina Andrilyte

Sortarin

Martin Peturson Petersen

Goymslumaður

Olaf Bech

Móttøkuleiðari/varagoymsluleiðari

360 101

Rói Johannesen

Goymslumaður

Vagnar Helgasson

Vøruheinting

Jógvan Hansen

Bilførari

360 108

Melanchton Winther

Bilførari

360 109

Rúni Falkenberg

Bilførari

Trúgvi Winther Olsen

Bilførari

360 131