Poul Hansen heilsøla
LEITA EFTIR STARVSFÓLKI
DEILD

Leiðsla

Høgni Hansen

Stjóri

360 141 / 21 82 48

hhansen@ph.fo

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Adam Andreasen

Marknaðarleiðari

235314

aandreasen@ph.fo

Anna Maria Ellingsgaard

HR leiðari / Dátuábyrgdari

360 143

amellingsgaard@ph.fo

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Tony Rasmussen

Sølu, frukt og grøntleiðari / Catering / Sales, fruit and vegetables manager

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Rúni Mohr

Leiðari á Krás

360 116

rmohr@ph.fo

Vanja Engskær

Sølu, innkeyps og avgreiðlsuleiðari / Detail / Sales, purchasing and service manager

360 153 / 23 53 31

vanja@ph.fo

HR deild

Anna Maria Ellingsgaard

HR leiðari / Dátuábyrgdari

360 143

amellingsgaard@ph.fo

Eydna Mikkelsen

Samskipari

360 164

emm@ph.fo

Marknaðardeild

Adam Andreasen

Marknaðarleiðari

235314

aandreasen@ph.fo

Henrietta Hammer

Marknaðarsamskipari / Barnsburðarfarloyvi

360 156

hhammer@ph.fo

Fíggjardeild

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Anette Olsen

360 125

aolsen@ph.fo

Edla Jarnskor

ejarnskor@ph.fo

Elin Eliassen

360 163

eeliassen@ph.fo

Flemming Foget

360 128

ffoget@ph.fo

Jóhanna Hammer

Skrivstovunæmingur

jhammer@ph.fo

Katja Lagfoss

360 121

klagfoss@ph.fo

Maibritt Müller

360 120

mmuller@ph.fo

Nikolina Eyðbjørnsdóttir

Barnsburðarfarloyvi

360 118

nikolina@ph.fo

Símun Midjord

KT / Bókhald

360 127

smidjord@ph.fo

Søla

Vanja Engskær

Søluleiðari Detail / Sales manager

360 153 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Finnbogi Danielsen

Sølufólk í Suðuroy og Havn / Detail

360 135 / 23 53 16

fdanielsen@ph.fo

Janus Gunnarsson

Sølufólk í Eysturoy / Detail

360 119 / 23 53 13

jgunnarsson@ph.fo

Tony Rasmussen

Søluleiðari Catering / Sales manager

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Brandur Leivsson Hansen

Sølufólk / Catering

235333

bhansen@ph.fo

Jóhannus Tausen

Sølufólk / Catering

23 53 32

jtausen@ph.fo

Ólavur Dahl

Frukt og grønt / Sølu- og innkeypsfólk

581214

odahl@ph.fo

Martin Petursson Petersen

Sølu- og innkeypsnæmingur

23 53 19

mpetersen@ph.fo

Innkeyp / catering og detail

Vanja Engskær

Innkeypsleiðari / Purchasing manager

360 103 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Andrass Midjord

Innkeypari

360 140

amidjord@ph.fo

Petur Sólbjørnsson Thomsen

Innkeypari

psthomsen@ph.fo

Bára Hansen

Verkætlanarstarvsfólk

360 132

bara@ph.fo

Avgreiðsla

Vanja Engskær

Avgreiðsluleiðari / Service manager

360 153 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Heidi Hansen

Sølufólk

360 130

heidi@ph.fo

Rúna Petersen

Sølufólk

360 133

rpetersen@ph.fo

Eurest

Símun Midjord

Leiðari Eurest

360 127

smidjord@ph.fo

Vicky á Lað

Kantinufólk

Krás

Høvuðsnummar / Central office

Matvøru- og sláturvirki / Slaughterhouse and Food producer

360 148

kras@ph.fo

Rúni Mohr

Leiðari

360 116

rmohr@ph.fo

Ásbjørn Andrassarson Midjord

Slaktaralærlingur

Jens Kristian Vang

Vaskifólk

Joan S. Davidsen

Pakkifólk

Joshua í Brekkkunum

Slaktaralærlingur

Olivia Davidsen

Pakkifólk

Niels Petur Jacobsen

Framleiðsla

Samuel Joensen

Framleiðsla

Vladimir Morozkov

Framleiðsla / Varaleiðari

360 113

Goymsla

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Arnbjørn Hansen

Ábyrgdari fryst

360 107

Beinir Egilstrøð Østerø

Goymslumaður

Brian Heinesen

Bilførari

Dánjal Eliassen

Sortarin

Egil við Gjógvará

Høgni Reinert Hansen

Sortarin

Jákup Thomsen

Ábyrgari køl

360 105

John Sigurd Andreassen

Sortarin

Jógvan Hansen

Goymslumaður

Jóhannus Eliassen

Julian Dam Frandsen

Vørumóttøka

Karl Thomsen

Goymslumaður

Melanchton Winther

Bilførari

360 109

Olaf Bech

Móttøkuleiðari / Varagoymsluleiðari

360 101

Oscar Andreas F. Nystrøm

Goymslumaður

Rógvi Tórarenni

Goymslumaður

Rúni Falkenberg

Húsavørður

Trygvi Højgaard

Goymslumaður

Trúgvi Winther Olsen

Bilførari

Vagnar Helgasson

Vøruheinting

Vitalii Turbin

Gastro

Jan Ovi Winther Olsen

Ábyrgdari

Agnar Petersen

Andreas Samuelsen

Høgni Brimnes

Páll Tummasarson