Poul Hansen heilsøla
LEITA EFTIR STARVSFÓLKI
DEILD

Leiðsla

Høgni Hansen

Stjóri

360 141 / 21 82 48

hhansen@ph.fo

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Adam Andreasen

Marknaðarleiðari fyri Á og Samkeyp

23 53 14

aandreasen@ph.fo

Eiler Fagraklett

Marknaðarleiðari fyri PH, Gastro og Krás

28 65 91

eiler@ph.fo

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Rúni Mohr

Leiðari á Krás

360 116

rmohr@ph.fo

Tony Rasmussen

Sølu, frukt og grøntleiðari / Gastro / Sales, fruit and vegetables manager

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Vanja Engskær

Sølu, innkeyps og avgreiðlsuleiðari / Detail / Sales, purchasing and service manager

360 153 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Marknaðardeild

Adam Andreasen

Marknaðarleiðari fyri Á og Samkeyp

23 53 14

aandreasen@ph.fo

Eiler Fagraklett

Marknaðarleiðari fyri PH, Gastro og Krás

28 65 91

eiler@ph.fo

Henrietta Hammer

Marknaðarsamskipari 

360 156

hhammer@ph.fo

Allan Korsager Davidsen

Sniðgevi

26 96 21

allan@ph.fo

Gunn Sloan Müller

Sniðgevi

123456

gunn@ph.fo

Eydna Mikkelsen

Samskipari

360 164

emm@ph.fo

Fíggjardeild

Ása Hansen

Fíggjarleiðari

360 129

ahansen@ph.fo

Anette Olsen

360 125

aolsen@ph.fo

Bjørg Jensen

360163

bojensen@ph.fo

Edla Jarnskor

ejarnskor@ph.fo

Flemming Foget

360 128

ffoget@ph.fo

Katja Lagfoss

360 121

klagfoss@ph.fo

Maibritt Müller

360 120

mmuller@ph.fo

Nikolina Eyðbjørnsdóttir

Barnsburðarfarloyvi

360 118

nikolina@ph.fo

Símun Midjord

KT / Bókhald

360 127

smidjord@ph.fo

Trygvi Rúnason

bókhaldsnæmingur

360 145

trunason@ph.fo

Søla Detail

Vanja Engskær

Søluleiðari Detail / Sales manager

360 153 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Finnbogi Danielsen

Sølufólk í Suðuroy og Havn / Detail

360 135 / 23 53 16

fdanielsen@ph.fo

Freddy Sanderson

Sølufólk / Detail / Coca Cola og State

23 53 37

freddy@ph.fo

Janus Gunnarsson

Sølufólk í Eysturoy / Detail

360 119 / 23 53 13

jgunnarsson@ph.fo

Martin Petursson Petersen

Sølufólk / Detail

23 53 19

mpetersen@ph.fo

Søla Gastro

Tony Rasmussen

Søluleiðari Gastro / Sales manager

360 138 / 23 53 17

trasmussen@ph.fo

Brandur Leivsson Hansen

Sølufólk / Gastro

23 53 33

bhansen@ph.fo

Gert Hansen

Sølufólk / Gastro

23 53 32

ghansen@ph.fo

Gunnar Sørensen

Sølufólk / Gastro

23 53 36

gsorensen@ph.fo

Ólavur Dahl

Frukt og grønt / Sølu- og innkeypsfólk

23 53 34

odahl@ph.fo

Innkeyp / catering og detail

Vanja Engskær

Innkeypsleiðari / Purchasing manager

360 103 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Andrass Midjord

Innkeypari

360 140

amidjord@ph.fo

Henrik Sommer

Innkeypari

23 53 38

hsommer@ph.fo

Bára Hansen

Verkætlanarstarvsfólk / Barnsburðarfarloyvi

360 132

bara@ph.fo

Avgreiðsla

Vanja Engskær

Avgreiðsluleiðari / Service manager

360 153 / 23 53 31

vanja@ph.fo

Heidi Hansen

Sølufólk

360 130

heidi@ph.fo

Rúna Petersen

Sølufólk

360 133

rpetersen@ph.fo

Staðrøkt

Símun Midjord

Leiðari

360 127

smidjord@ph.fo

Vicky á Lað

Kantinufólk

Krás

Høvuðsnummar / Central office

Matvøru- og sláturvirki / Slaughterhouse and Food producer

360 148

kras@ph.fo

Rúni Mohr

Leiðari

360 116

rmohr@ph.fo

Ásbjørn Andrassarson Midjord

Slaktaralærlingur

Benedikt Bjarni Kristjánsson

Pakkifólk

Jens Kristian Vang

Vaskifólk

Joan S. Davidsen

Pakkifólk

Joshua í Brekkkunum

Slaktaralærlingur

Katrin Dalbø

Pakkifólk

Lars Hansen

Framleiðsla

Niels Petur Jacobsen

Framleiðsla

Olivia Davidsen

Pakkifólk

Ró Thordardóttir Andreassen

Pakkifólk

Samuel Joensen

Framleiðsla

Sarita Petersen

Pakkifólk

Vladimir Morozkov

Framleiðsla / Varaleiðari

360 113

Goymsla

Jónfinn Petersen

Goymsluleiðari

360 100

jpetersen@ph.fo

Agnar Petersen

Goymslumaður

Arnbjørn Hansen

Ábyrgdari fryst

360 107

Bayrammyrat Bayramov

Goymslumaður

Egil við Gjógvará

Goymslumaður

Høgni Reinert Hansen

Sortarin

Ihor Parshykov

Goymslumaur

Jákup Martin Lisberg

Goymslumaður

Jákup Thomsen

Ábyrgari køl

360 105

Jógvan Hansen

Goymslumaður

John Sigurd Andreassen

Sortarin

Karl Thomsen

Goymslumaður

Kristian Johansen

Goymslumaður

Melanchton Winther

Bilførari

360 109

Olaf Bech

Móttøkuleiðari / Varagoymsluleiðari

360 101

Oscar Andreas F. Nystrøm

Goymslumaður

Ragnar Midjord

Goymslumaður

Rúni Falkenberg

Húsavørður

Trúgvi Winther Olsen

Bilførari

Vagnar Helgasson

Vøruheinting

Vitalii Turbin

Goymslumaður

Gastro

Jan Ovi Winther Olsen

Handilsleiðari í Gastro

Eleina Jensen

Sølunæmingur Gastro

eleina@ph.fo

Heini Petersen

Goymslumaður Gastro

Høgni Petersen

Goymslumaður Gastro

Julian Dam Frandsen

Goymslumaður Gastro

Rógvi Tórarenni

Goymslumaður Gastro

In English In English